SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH – już niedługo ruszamy! :)

Szkoła Języków Obcych Oxpress to jedna z najdłużej działających na dolnym śląsku szkół językowych. W tym roku mijają dokładnie 22 lata od momentu, kiedy przeprowadziliśmy pierwsze zajęcia – niesamowite, nieprawdaż?
Każdego roku rozwiązujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym Słuchaczom języki; pomagamy uwierzyć w siebie, otworzyć się na inne kultury, zdawać egzaminy, przygotowujemy do zagranicznych wyjazdów i podejmowania życiowych wyzwań.

Również w tym roku przygotowaliśmy dla Was ciekawą ofertę kursów językowych. Mamy również kilka innowacyjnych pomysłów.

NAJMŁODSI I PRZYGODA Z ANGIELSKIM

Pierwszą nowością, którą wprowadzamy w tym roku szkolnym są KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MALUSZKÓW – dzieci w wieku przedszkolnym, od 3 do 5 lat. Nauka odbywa się w małych grupach, w przystosowanych do potrzeb dzieciaczków salach i opiera głównie na zabawie. W trakcie trwania kursu dzieci nauczą się piosenek i wierszyków, a także podstawowych zwrotów i słów w języku angielskim. Co więcej, z każdymi zajęciami lektor będzie używał języka obcego z coraz częściej, dzięki czemu dzieci szybciej się z nim osłuchają.
Szkoła zapewnia dzieciom wszystkie potrzebne do nauki materiały; również Rodzice dostają od nas wskazówki do pracy z dziećmi i zakres przerobionego na zajęciach materiału – do powtarzania z dzieckiem w domu.

NIEMIECKI DLA TROCHĘ STARSZYCH I NAJSTARSZYCH

Drugą propozycją, która pojawi się w tym roku po raz pierwszy, będą KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSŁYCH I SENIORÓW nastawionych na konwersacje. Z pewnością będzie to duże udogodnienie dla osób pragnących wyjechać za granicę lub tych, którzy chcą „odświeżyć” swoje umiejętności. Zapewniamy skuteczne metody nauki, możliwość przełamania swojego lęku przed mówieniem w obcym języku, pomoc wykwalifikowanych, doświadczonych lektorów, małe grupy i wspaniałą atmosferę i… pożytecznie, wesoło spędzony czas.

YO HABLO ESPANOL!

Trzecią nową propozycją jest KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – od podstaw i dla (nawet bardzo) początkujących, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Podczas zajęć kursanci poznają podstawowe zwroty pozwalające prowadzić konwersacje, a także dowiedzą się ciekawostek o słonecznej, roześmianej Hiszpanii. Nauka będzie się odbywała w małych, kameralnych grupach, i będzie bazowała głównie na umiejętności mówienia; z domieszką gramatyki.

A NIEZMIENNIE…

Tradycyjnie, w ofercie SJO OXPRESS znajdą się kursy przygotowujące młodzież do matury, a także kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Ich sprawdzona forma pomogła już tysiącom osób opanować podstawy języka lub stać się jego wirtuozami, wyjechać za granicę i spełnić swoje marzenia.
Każdy kurs odbywa się w blokach zajęciowych, dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Rekrutacja chętnych do nauki języków w SJO OXPRESS rozpoczyna się 5.08.2016 r i trwa do 16.09.2016 roku. W tym czasie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i napisać test poziomujący – albo umówić się na termin napisania testu. Jeśli uczestnik nie może stawić się w szkole, test może zostać do niego wysłany drogą mailową.
Do 23-go września do wszystkich uczestników zostanie wysłana informacja o przydziale do grup i dacie rozpoczęcia zajęć, a także podręcznikach i systemie płatności.

CO JESZCZE?

Szkoła Języków Obcych OXPRESS posiada również BARDZO BOGATĄ OFERTĘ TŁUMACZENIOWĄ. Proponujemy tłumaczenia nie tylko standardowych języków europejskich (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, szwedzki, duński, hiszpański, portugalski… i wiele innych!), ale także greckiego, perskiego czy bośniackiego. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, w przystępnych cenach i z niedługim okresem oczekiwania. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Wszystkie informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc pod nasze numery telefonów lub bezpośrednio w sekretariacie przy ul. H. i W. Tyrankiewiczów 22.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szybko. Odpowiedzialnie. Rzetelnie. Oxpress.