SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH – już niedługo ruszamy! :)

Telefony

Przedszkole: 75 30 30 222
Budynek Tyrankiewiczów: 75 732 50 55
Bbudynek Tysiąclecia: 75 783 38 99

Szkoła Języków Obcych

Aktualności

 • Uwaga uwaga!!! Już od 15-go sierpnia ruszają zapisy na Oxpressowe kursy językowe!

  2018-08-13

  Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych na fantastyczne lekcje angielskiego! Spotykamy się w małych grupach, wspaniałej atmosferze i z najlepszą ... Czytaj więcej

 • Zapraszamy do podjęcia nauki w naszej szkole.

  2018-07-18

  Informujemy, że Szkoła Podstawowa Oxpress dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami w klasach 6-tych i wyższych;  mamy również <... Czytaj więcej

 • Rekrutacja do LICEUM na rok szkolny 2018 / 2019

  2018-07-14

  Drogi Kandydacie, Chcesz zostać uczniem Liceum Oxpress? Jeśli tak, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją: Czytaj więcej

 • “Namastey, Oxpress” znaczy “witaj, Oxpressie”

  2018-06-15

  Zespół Szkolno – Przedszkolny Oxpress gości w tym tygodniu nauczycieli z Chin, Indii i Bułgarii.

  Czytaj więcej

 • RACHMISTRZ I SUPER RACHMISTRZ W OXPRESS

  2018-06-13

  W dniu 13 czerwca 2018r. zo... Czytaj więcej

 • Młodzi inżynierowie z Oxpressu

  2018-06-10

  Kilka miesięcy temu uczniowie klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej Oxpress postanowili samodzielnie złożyć drukarkę. Biorąc pod... Czytaj więcej

 • DNI OTWARTE W PUBLICZNYM LICEUM OXPRESS.

  2018-05-25

  25-go maja nasze Liceum zorganizowało w budynku przy Alei Tysiąclecia 48 Dni Otwarte. Podążając za ofertą Oxpre... Czytaj więcej

 • Uczniowie klas 1, 2 i 3 uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych.

  2018-05-17

  Dnia 17.05.2018 uczniowie klas I-lll uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych.Uczniowie klas pierwszych i drugich w klasyfi... Czytaj więcej

 • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik

  2018-05-15

  Dnia 15 maja zostały ogłoszone wyniki  Ogólnopolskiego  Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik. ... Czytaj więcej

 • SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI WIERSZY PATRIOTYCZNYCH

  2018-05-15

  Dnia 15 maja 2018 r uczniowie klas I- III uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Recytatorskim Wierszy Patriotycznych. Organizato... Czytaj więcej

 • SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH – już niedługo ruszamy! :)

  Przez: Dariusz Tyrakowski

  2016-08-05

  Szkoła Języków Obcych Oxpress to jedna z najdłużej działających na dolnym śląsku szkół językowych. W tym roku mijają dokładnie 22 lata od momentu, kiedy przeprowadziliśmy pierwsze zajęcia – niesamowite, nieprawdaż?
  Każdego roku rozwiązujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym Słuchaczom języki; pomagamy uwierzyć w siebie, otworzyć się na inne kultury, zdawać egzaminy, przygotowujemy do zagranicznych wyjazdów i podejmowania życiowych wyzwań.

  Również w tym roku przygotowaliśmy dla Was ciekawą ofertę kursów językowych. Mamy również kilka innowacyjnych pomysłów.

  NAJMŁODSI I PRZYGODA Z ANGIELSKIM

  Pierwszą nowością, którą wprowadzamy w tym roku szkolnym są KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MALUSZKÓW – dzieci w wieku przedszkolnym, od 3 do 5 lat. Nauka odbywa się w małych grupach, w przystosowanych do potrzeb dzieciaczków salach i opiera głównie na zabawie. W trakcie trwania kursu dzieci nauczą się piosenek i wierszyków, a także podstawowych zwrotów i słów w języku angielskim. Co więcej, z każdymi zajęciami lektor będzie używał języka obcego z coraz częściej, dzięki czemu dzieci szybciej się z nim osłuchają.
  Szkoła zapewnia dzieciom wszystkie potrzebne do nauki materiały; również Rodzice dostają od nas wskazówki do pracy z dziećmi i zakres przerobionego na zajęciach materiału – do powtarzania z dzieckiem w domu.

  NIEMIECKI DLA TROCHĘ STARSZYCH I NAJSTARSZYCH

  Drugą propozycją, która pojawi się w tym roku po raz pierwszy, będą KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA DOROSŁYCH I SENIORÓW nastawionych na konwersacje. Z pewnością będzie to duże udogodnienie dla osób pragnących wyjechać za granicę lub tych, którzy chcą „odświeżyć” swoje umiejętności. Zapewniamy skuteczne metody nauki, możliwość przełamania swojego lęku przed mówieniem w obcym języku, pomoc wykwalifikowanych, doświadczonych lektorów, małe grupy i wspaniałą atmosferę i… pożytecznie, wesoło spędzony czas.

  YO HABLO ESPANOL!

  Trzecią nową propozycją jest KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – od podstaw i dla (nawet bardzo) początkujących, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Podczas zajęć kursanci poznają podstawowe zwroty pozwalające prowadzić konwersacje, a także dowiedzą się ciekawostek o słonecznej, roześmianej Hiszpanii. Nauka będzie się odbywała w małych, kameralnych grupach, i będzie bazowała głównie na umiejętności mówienia; z domieszką gramatyki.

  A NIEZMIENNIE…

  Tradycyjnie, w ofercie SJO OXPRESS znajdą się kursy przygotowujące młodzież do matury, a także kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Ich sprawdzona forma pomogła już tysiącom osób opanować podstawy języka lub stać się jego wirtuozami, wyjechać za granicę i spełnić swoje marzenia.
  Każdy kurs odbywa się w blokach zajęciowych, dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych lub wieczornych.

  JAK SIĘ ZAPISAĆ?

  Rekrutacja chętnych do nauki języków w SJO OXPRESS rozpoczyna się 5.08.2016 r i trwa do 16.09.2016 roku. W tym czasie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i napisać test poziomujący – albo umówić się na termin napisania testu. Jeśli uczestnik nie może stawić się w szkole, test może zostać do niego wysłany drogą mailową.
  Do 23-go września do wszystkich uczestników zostanie wysłana informacja o przydziale do grup i dacie rozpoczęcia zajęć, a także podręcznikach i systemie płatności.

  CO JESZCZE?

  Szkoła Języków Obcych OXPRESS posiada również BARDZO BOGATĄ OFERTĘ TŁUMACZENIOWĄ. Proponujemy tłumaczenia nie tylko standardowych języków europejskich (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, szwedzki, duński, hiszpański, portugalski… i wiele innych!), ale także greckiego, perskiego czy bośniackiego. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, w przystępnych cenach i z niedługim okresem oczekiwania. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

  Wszystkie informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc pod nasze numery telefonów lub bezpośrednio w sekretariacie przy ul. H. i W. Tyrankiewiczów 22.

  Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Szybko. Odpowiedzialnie. Rzetelnie. Oxpress.

  Zostaw Komentarz

  Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

  *