Uczniowie naszej szkoły na zimowej trasie biegowej w Jakuszycach.

Uczniowie naszej szkoły na zimowej trasie biegowej w Jakuszycach.

Przez: Waldemar Gnoiński

2018-01-05

5 stycznia grupa uczniów z klas: 6B, 5A oraz 4A pod opieką wychowawców (p. Iwony Szeklińskiej, p. Moniki Swatko i p. Kamila Razika) wyruszyła na malownicze zimowe trasy biegowe do Jakuszyc. Dzięki doświadczeniu naszych wuefistów uczniowie szybko poznali podstawy poruszania się na nartach biegowych, po czym wszyscy razem wyruszyli torami na pięknie ośnieżone jakuszyckie trasy. Po powrocie do autokaru, pomimo zmęczenia fizycznego, wszyscy mieli uśmiechy na twarzach i rumieńce po zdrowej dawce ruchu. Co więcej już w trakcie powrotu uczniowie wołali,że chcą jeszcze!

Zostaw Komentarz

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*