X Międzyszkolny Konkurs Historyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Bolesławiec Piotra Romana „3 Maja-Święto Konstytucji”.

2018-05-04

Dnia 26 kwietnia 2018 r. odbył się X Międzyszkolny Konkurs Historyczny „ 3 Maja-Święto Konstytucji”, w którym uczniowie Publicznego Liceum „Oxpress” zdobyli II miejsce! Szkołę reprezentowała trójka naszych zdolnych gimnazjalistów: Marta Kozłowska, Dariusz Florków oraz Maciej Stupiec. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno naszym podopiecznym, jak i nieocenionej pani Irenie Lembryk, nauczycielce historii, współtwórczyni powyższego sukcesu.