DNI OTWARTE W PUBLICZNYM LICEUM OXPRESS.

DNI OTWARTE W PUBLICZNYM LICEUM OXPRESS.

Przez: Waldemar Gnoiński

2018-05-18

Już 25-go maja 2018 roku w siedzibie Liceum Oxpress odbędą się Dni Otwarte szkoły, podczas których zaprezentujemy naszą ofertę na przyszły rok szkolny 2018 / 2019. Jeśli interesujesz się rozwojem osobistym, językami obcymi, nowoczesnymi technologiami i poszukujesz „tego czegoś” w budowaniu swojej tożsamości – zgłoś się koniecznie do nas!

Zapraszamy na związane z naszą ofertą ciekawe warsztaty – między innymi chemiczne i językowe. To będzie wspaniały dzień, zwłaszcza dla tych, którzy wiążą swoją przyszłość z nauką angielskiego na naprawdę wysokim poziomie.

Ci z Was, którzy chcieliby w przyszłości zająć się grafiką komputerową, zagłębiać tajniki techniki czy zbudować na przykład drukarkę 3D, będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak to urządzenie – skonstruowane przez naszych uczniów! – działa w praktyce.

Poza tym każdy uczestnik imprezy otrzyma drobny – acz zdrowy! – poczęstunek i weźmie udział w mega przyjemnej sesji taneczno – sportowej Jeżeli dopisze pogoda, zaprosimy Was również na grilla!

Będziemy zaszczyceni, mogąc pokazać Wam możliwości naszej Szkoły – i to nie tylko w zakresie nauki…

Serdecznie zapraszamy!

Zostaw Komentarz

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*