DNI OTWARTE W PUBLICZNYM LICEUM OXPRESS.

DNI OTWARTE W PUBLICZNYM LICEUM OXPRESS.

Przez: Waldemar Gnoiński

2018-05-25

25-go maja nasze Liceum zorganizowało w budynku przy Alei Tysiąclecia 48 Dni Otwarte. Podążając za ofertą Oxpressu na kolejny rok szkolny, przeprowadziliśmy wiele ciekawych zajęć i warsztatów. I tak można było wziąć udział w pokazach chemicznych, konwersacjach z Native Speakerem, walkach samodzielnie zbudowanych i zaprogramowanych robotów czy pokazach dronów. Sporym zainteresowaniem cieszył się pokój gamingowy: tam również odbywał się pokaz zbudowanej przez naszych uczniów drukarki 3D. Uczniowie mieli także okazję odbycia krótkiego treningu sportowego w nowowybudowanej sali gimnastycznej i sprawdzenia swojej znajomości języka angielskiego na podstawie skali CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). A na koniec, na terenie przy budynku szkoły zrobiliśmy pysznego grilla Było fantastycznie!

Zostaw Komentarz

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*