Karnawał w OXPRESS

2020-02-05

Nasi dzielni uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami z wielkim zaangażowaniem oraz ambicją podeszli do konkursu na najpiękniejszą karnawałową dekorację sali oddziału.

Komisję najbardziej zachwyciła praca artystyczna klasy 3 B – prawdziwy balonowy raj🎈🎈🎈🎈🎈🎈😍🥇.

Na miejscu drugim uplasowała się klasa pani Anny Siedleckiej – I A, która przystroiła swoją salę przepięknymi i kolorowymi serpentynami.🥈🎉

Trzecie miejsce zdobyli swoją kreatywną pracą uczniowie 7A,którzy postawili przede wszystkim na własnoręcznie wykonane barwne pompony z bibuły oraz nieodzowne balony🎈,bez których przecież nie ma mowy o prawdziwym karnawale🎈🥉.

Gratulacje oraz upominki wręczyła laureatom organizatorka konkursu- wicedyrektor PSP Oxpress Pani Monika Swatko.