Dzień Babci i Dziadka w grupie „Niedźwiadki”.

Dnia 15 lutego 2018 r. w grupie „Niedźwiadków” obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia o godzinie 10:30 w naszym przedszkolu licznie zjawili się zaproszeni goście, by wziąć udział w obchodach tego święta. W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły krótki program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tym świętem. Goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków, własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Babcie dostały piękne wykonane laurki z życzeniami w formie filiżanki wraz z herbatkami do zaparzenia, natomiast dziadkowie zostali obdarowani, wykonanymi z papieru, eleganckimi na każdą okazję muchami. Po wręczeniu prezentów odbył się wspólny słodki poczęstunek, gdzie dziadkowie mogli spędzić miło czas ze swoimi wnukami. Dzieci zaprosiły swoich dziadków do wspólnej zabawy. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Pojawiły się gratulacje i podziękowania ze strony gości. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i tańce, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoją miłość oraz wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.