Eliminacje szkolne do dwóch konkursów

Tuż przed rozpoczęciem ferii w PSP Oxpress odbyły się eliminacje szkolne do dwóch konkursów: XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK i 65. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, Jury w składzie: Monika Swatko, Karolina Kontak i Monika Pluszczewicz miało niezwykle trudne zadanie; wszystkie recytacje były na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie wyłoniono Uczniów, którzy już wkrótce zaprezentują się podczas eliminacji miejskich. I tak: Jagoda Chrobot i Jakub Pasieka zajęli ex aequo pierwsze miejsce i wezmą udział w 65. Dolnośląskim Konkursie, natomiast Maksymilian Bram (1 miejsce w eliminacjach szkolnych!),Maciej Chmiel i Laura Solawa (drugie miejsce),a także Aleksy Olszacki i Szymon Pławiak (3 lokata) przedstawią wybrane wiersze podczas PEGAZIKA. O zaangażowaniu i pięknej recytacji wszystkich Uczestników konkursu niech świadczy fakt, że zostały również przyznane wyróżnienia: Amelka Pabisz i Borys Szweda podbili serca publiczności  Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap!!!