Prywatna Szkoła Podstawowa
Prywatna Szkoła Podstawowa
Prywatna Szkoła Podstawowa
Tworzymy lepszą przyszłość
Tworzymy lepszą przyszłość

Miejsce: Kryta pływalnia w  Kamiennej Górze.

Dnia 14.01.2014 roku odbył się finał strefy jeleniogórskiej w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców  szkół  podstawowych w Kamiennej Górze.


Kolejność końcowa dziewcząt:

 

Sztafety pływackie 8 x 25 m
1. PSP OXPRESS Bolesławiec 2:18,97
2. SP 11 Jelenia Góra 2:21,49
3. SP 2 Kamienna Góra 2:35,94
4. SP 3 Bogatynia 2:35,94
5. SP 5 Zgorzelec 2:37,42
6. SP 4 Bolesławiec 2:45,84
7. SP 4 Lubań 2:53,34
8. SP 1 Kamienna Góra 2:56,53

 

 Pływanie indywidualne

 

Styl dowolny 50 m

1.

Patrycja Faryna

PSP Express Bol

33,81

2.

Alicja Żelazko

SP 2 Kam. Góra

35,84

3.

Pola Krygiel

SP 11 Jel. Góra

39,10

4.

Anita Chojnacka

SP 3 Bogatynia

39,69

5.

Dominika Książek

SP 11 Jel.Góra

40,91

6.

Maryla Podilak

SP 4 Lubań

40,99

7.

Emilia Nowak

SP 2 Kam. Góra

41,46

8.

Maja Idek

SP 2 Kam. Góra

41,84

9.

Weronika Mikołajczyk

SP 1 Kam. Góra

42,21

10.

Lena Szymecka

SP 4 Bolesławiec

42,38

11.

Paulina Furmaniak

SP 4 Lubań

45,55

12.

Maja Trefler

SP 4Lubań

54,96

 

Styl grzbietowy 50 m

1

Julia Węglicka  

PSP Ospress Bol

38,25

2

Paulina Zaganiaczyk

SP 2 Kam. Góra

40,53

3

Wiktoria Antoniewska

SP 11 Jel. Góra

43,53

4

Angela Salamon

SP 2 Kam. Góra

43,76

5

Natalia Furmaniak

SP 4 Lubań

45,74

6

Maja Idek

SP 2 Kam. Góra

49,43

7

Natalia Stelmaszczyk

SP 11 Jel. Góra

49,47

8

Maja Tefler

SP 4 Lubań

54,38

PK.

Maja Piotrowicz  

SP 4 Lubań

58,38

 

Styl klasyczny 50 m

1.

Ida Żołędowska

SP 11 Jel. Góra

41,40

2.

Patrycja Faryna

PSP Oxspress Bol

41,85

3.

Alicja Żelazko

SP 2 Kam. Góra

44,09

4.

Hanna Kuś

SP 3 Bogatynia

47,37

5.

Justyna Słwwińska

SP 3 Bogatynia

47,76

6.

Emilia Nowak

SP 2 Kam. Góra

50,43

7.

Amelia Kowaliszyn

SP 11 Jel. Góra

52,81

8.

Maryla Podolak

SP 4 Lubań

53,19

9.

Agata Pałkiewiczz

SP 1 Kam. Góra

53,72

10.

Paulina Furmaniak

SP 4 Lubań

55,38

11.

Aleksandra Mikołajczyk

SP 1 Kam. Góra

56,22

PK

Julia Wojtarowicz

SP 2 Kam. Góra

1:03,35

Karolina Nawrocka SP 1 Kam. Góra 1:04,00
Hanna Murawska SP 1 Kam. Góra 1:04,46

 

 Styl klasyczny 50 m

1.

Julita Węglicka

PSP Oxspress Bol

37,47

2.

Łucja Szklana

SP 4 Bolesławiec

47,12

3.

Paulina Zaganiaczyk

SP 2 Kam. Góra

47,28

4.

Angela Salamon

SP 2 Kam. Góra

48,09

5.

Natalia Furmaniak

SP 4 Lubań

57,87

 

 Kolejność końcowa chłopców:

 

Sztafety pływackie 8 x 25 m

1.

PSP OXPRESS Bolesławiec

2:18,37
2. SP 3 Bogatynia 2:22,81

3.

SP 5 Zgorzelec

2:33,47

4.

SP 2 Kamienna Góra

2:33,87

5.

SP 11 Jelenia Góra

2:35,15

6.

SP 4 Bolesławiec

2:37,85

7.

SP 4 Lubań

2:41,45

 

 Plywanie indywidualne:

 

Styl dowolny 50 m

1.

Krystian Rogulski

SP 3 Bogatynia

32,40

2.

Hubert Parzyński

PSP Oxspress Bol

33,28

3.

Michał Wojtków

SP 5 Zgorzelec

34,63

4.

Maciej Rękowski

SP 4 Lubań

34,75

5.

Bartłomiej Soja

SP 2 Kam. Góra

35,21

6.

Jakub Radziejewski

SP 2 Kam. Góra

36,01

7.

Kacper Sędłak

SP 4 Lubań

38,66

8.

Maksym Woźny

SP 11 Jel.Góra

39,21

9.

Norbert Baran

SP 5 Zgorzelec

41,47

PZ

Arkadiusz Szkarłat

SP 2 Kam. Góra

36,97

Dominik Zaganiaczy

SP 2 Kam. Góra

38,54

Wojciech Madej

SP 2 Kam. Góra

42,60

Tomasz Tlefler

SP 4 Lubań

50,15

 

Styl grzbietowy 50 m

1.

Jakub Cepuchowicz

SP 4 Lubań

39,86

2.

Maksymilian Stafisz

SP 11 Jel.Góra

49,13

3.

Adam Hanka

SP 4 Lubań

43,59

4.

Jakub Radziejewski

SP 2 Kam. Góra

43,64

5.

Arkadiusz Szkarłat

SP 2 Kam. Góra

44,55

 

PK

 

Adrian Szarkowski

SP 2 Kam. Góra

44,57

Wojciech Madej

SP 2 Kam. Góra

50,93

Tomasz Tlefler

SP 4 Lubań

55,56

 

 

Styl klasyczny 50 m

 

 

1.

Igor Remian

SP 3 Bogatynia

42,06

2.

Wiktor Wilk

PSP Oxspress Bol

42,87

3.

Kamil Sroka

SP 2 Kam. Góra

44,34

4.

Jakub Cepuchowicz

SP 4 Lubań

44,99

5.

Michał Szkirpan

SP 4 Bolesławiec

46,31

6.

Jonatan Płachciak

SP 11 Je. Góra

50,91

7.

Jakub Koceucia

SP 4 Bolesławiec

52,87

8.

Karol Węgrzyn

SP 5 Zgorzelec

55,66

9.

Maciej Binczarowski

SP 5 Zgorzelec

1:05,44

PK

 Adrian Szarkowski

SP 2 Kam. Góra

52,69

 

Styl motylkowy 50m

1.

Hubert Parzyński

PSP Oxspress Bol

38,90

2.

Bartłomiej Soja

SP 2 Kam. Góra

41,94

3.

Kacper Trąbczyński

SP 4 Bolesławiec

44,07

4.

Maciej Rękowski

SP 4 Lubań

46,32

5.

Kamil Sroka

SP 2 Kam. Góra

47,44

6.

Adam Hanka

SP 4 Lubań

48,34

PK

Dominik Zaganiaczyk

SP 2 Kam. Góra

46,66

 

 

 

Dnia 27 listopada 2013 obyła się XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny.

W matematycznej rozgrywce wzięło udział blisko 54 tys. uczestników, wśród których wyłoniono 354 laureatów.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem konkursowym - sprawozdanie do pobrania.

 

Laureaci konkursów w roku szkolnym 2012/2013

L.p. Klasa Data Imię i nazwisko Wynik Nazwa konkursu Organizator
1 2B   AMELIA JOCHNA Laureat Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży "Piekno Beskidow i Bieszczadów" Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
2 2B   HANNA SAS Laureat Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży "Piekno Beskidow i Bieszczadów" Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
3 3A 19.11.2012. JOANNA OŚKO II miejsce Konkurs Plastyczny "Kukiełki z ulubionych bajek" Miejska Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Bolesławcu
4 3A 19.11.2012. EMILIA PIERGIES wyróżnienie Konkurs Plastyczny "Kukiełki z ulubionych bajek" Miejska Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Bolesławcu
5 5A 22.11.2012  Julia Kalinowska II miejsce XI Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Klas V Szkół Podstawowych „Z polszczyzną za pan brat” Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu
6 5A 22.11.2012  Oliwia Sas wyróżnienie
(IV miejsce)
XI Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Klas V Szkół Podstawowych „Z polszczyzną za pan brat” Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu
7 5A 22.11.2012 Julita Węglicka wyróżnienie
(V miejsce)
XI Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Klas V Szkół Podstawowych „Z polszczyzną za pan brat” Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu
8 5A 26.11.2012. Julita Węglicka III miejsce Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Przyjaciele Przyrody znają zwierzęta i rośliny wodne" Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
9  5A 26.11.2012 Julia Kalinowska  III miejsce  Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Przyjaciele Przyrody znają zwierzęta i rośliny wodne"  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
 10 5A   26.11.2012 Wojciech Orleski  III miejsce  Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Przyjaciele Przyrody znają zwierzęta i rośliny wodne" Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ważne linki

oxpres pdszk

Prywatne Przedszkole

 

oxpress pdst

Prywatna Szkoła
Podstawowa

 

oxpress gim

Prywatne Gimnazjum

 

oxpress sjo

Szkoła Języków Obcych

 

 

oxpress uks

Uczniowski Klub Sportowy