Oxpress Mistrzem strefy w pływaniu.

Styczeń 2018 upłynął sportowcom z Oxpressu na przygotowaniach do udziału w zawodach pływackich: wynikami pochwalili się podczas Półfinałów Województwa w Sztafetach Pływackich w Kamiennej Górze. Impreza odbywała się kolejno się 5-go i 6-go lutego i wzięli w niej udział najlepsi pływacy szkół podstawowych i gimnazjalnych ze wszystkich powiatów.

Mamy się czym pochwalić, bo młodzi pływacy ze Szkoły Podstawowej Oxpress zajęli miejsce na podium, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Strefy Jeleniogórskiej!

Zwycięski skład drużyny to: Jan Tesarowicz, Mateusz Lichorad, Maksymilian Bram, Mateusz Mrozik, Igor Paradziński, Filip Szczepański, Maksymilian Sitek i Kacper Gzubicki. Zawodniczki Oxpress: Hania Kącka, Amelia Rutkowska, Zuzia Lichorad, Kasia Pierzchalska, Maja i Martyna Nikołajuk, Karolina Wiśniewska i Marta Karońska uplasowały się na miejscu piątym w tej samej kategorii.

Gimnazjalistki wywalczyły trzecie miejsce. Reprezentantki tej kategorii wiekowej to Ola  Michalewicz, Aga Orleska, Hania Sas, Asia Ośko, Ola Kunecka, Agata Ostrowska, Weronika Paradzińska i Noemi Broszko.

Wszystkim uczestnikom Zawodów serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i coraz lepszych wyników.