OXPRESSIAKI biorą udział w Dolnośląskich Meczach Matematycznych.

Uczniowie Szkoły Podstawowej OXPRESS, pod opieką Pana Bartosza Klimkowskiego biorą udział w Dolnośląskich Meczach Matematycznych. Po wyjściu z grupy eliminacyjnej odbywają się mecze półfinałowe. 20 marca 2018 roku drużyna OXPRESSIAKÓW podjęła zmagania meczowe z zespołem ze Szkoły Podstawowej z Kamiennej Góry. Wygranie z doświadczoną drużyną, która występuje w DMM od 2011 roku okazało się możliwe. OXPRESS wręcz rozgromił Kamienną Górę ustalając wynik spotkania na 45:15. Jest to spektakularne zwycięstwo drużyny w składzie: Michał Madeiski (kapitan), Jakub Adamowicz, Noah Hugeth, Adam Bronowicz, Hanna Sas, Amelia Jochna, James Pratt, Jakub Cyganik, Kacper Gzubicki, Maja Borowski. Trenerem drużyny matematycznej Oxpressu jest Pan Bartosz Klimkowski, który jest bardzo dumny ze swojej drużyny. Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach i trzymamy kciuki.