Uwaga uwaga!!! Już od 15-go sierpnia ruszają zapisy na Oxpressowe kursy językowe!

Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych na fantastyczne lekcje angielskiego! Spotykamy się w małych grupach, wspaniałej atmosferze i z najlepszą kadrą! Nieważne, ile masz lat: nabór prowadzimy zarówno dla maluszków (od 4 lat), dzieci, młodzieży, dorosłych, jak dla i seniorów!

Chcesz się zapisać?

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy w sekretariacie przy Tyrankiewiczów 22 wraz z krótkim testem poziomującym J Więcej informacji znajdziesz na www.oxpress.edu.pl i telefonicznie: 75 732 50 55 (Obsługa Klienta) lub  697 663 179 (manager Szkoły, Monika)

Zajęcia ruszają jak zwykle od października, a ich formuła pozostaje bez zmian: tygodniowo słuchacze uczestniczą w aż CZTERECH godzinach lekcyjnych zajęć. To najintensywniejsze kursy w Bolesławcu i na dolnym śląsku, więc jeśli szukasz czegoś więcej, to… zapraszamy!!! 🙂