SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH OXPRESS OFERTA 2018 / 2019

Szkoła Języków Obcych Oxpress to jedna z najdłużej działających na dolnym śląsku szkół językowych. W tym roku mijają 24 lata od przeprowadzenia pierwszych zajęć….

Każdego roku rozwiązujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym Słuchaczom języki; pomagamy uwierzyć w siebie, otworzyć się na inne kultury, zdawać egzaminy, przygotowujemy do zagranicznych wyjazdów i podejmowania życiowych wyzwań. Również w tym roku przygotowaliśmy dla Was ciekawą ofertę kursów językowych.

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Pierwszym kursem, który wprowadziliśmy dwa lata temu i który cieszył się sporym zainteresowaniem, jest kurs języka angielskiego dla maluszków – dzieci w wieku przedszkolnym, od 4 do 6 lat. Nauka odbywa się w małych grupach i opiera głównie na zabawie. W trakcie trwania kursu dzieci nauczą się piosenek i wierszyków, a także podstawowych zwrotów i słów w języku angielskim.

Szkoła zapewnia dzieciom wszystkie potrzebne do nauki materiały; również Rodzice dostają od nas wskazówki do dalszej pracy i zakres przerobionego na zajęciach materiału – do powtarzania z dzieckiem w domu.

Kurs odbywa 1 raz w tygodniu po 60 minut (z krótką przerwą, w zależności od samopoczucia dzieci), w godzinach popołudniowych i zacznie się w pażdzierniku, a skończy w czerwcu.

Tradycyjnie, w ofercie SJO OXPRESS znajdą się kursy typu standard przygotowujące młodzież do matury, a także kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych i SENIORÓW na wszystkich poziomach zaawansowania. To najintensywniejsza forma nauki w województwie dolnośląskim, bo zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu, w blokach 2 x 45 min, z krótką przerwą. Szkoły językowe proponują zazwyczaj jedną lub dwie godziny tygodniowo, przy czym cenową zbliżone są do oferty proponowanej przez SJO Oxpress.

Po pierwszym semestrze nauki uczniowie przystępują do testu w postaci ustnej i pisemnej, taka sama forma sprawdzenia nabytych umiejętności czeka ich również na koniec roku szkolnego.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Istnieje również możliwość podjęcia nauki języka obcego indywidualnie. Naukę można podjąć w siedzibie szkoły lub – na życzenie Słuchacza – w dowolnie wybranym przez niego miejscu i dogodnej porze.

Jak się zapisać?

Rekrutacja chętnych do nauki języków w SJO OXPRESS rozpoczyna się 16.08.2018 r i trwa do 28.09.2018 roku. W tym czasie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i test poziomujący i zostawić je w sekretariacie Szkoły przy ul. Tyrankiewiczów 22 w Bolesławcu.

Do 30-go września do wszystkich uczestników zostanie wysłana informacja o przydziale do grup i dacie rozpoczęcia zajęć, a także podręcznikach i systemie płatności.

TŁUMACZENIA

Szkoła Języków Obcych OXPRESS posiada również bogatą ofertę tłumaczeniową. Proponujemy tłumaczenia nie tylko standardowych języków europejskich, ale także greckiego, perskiego, bośniackiego i wielu innych. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe, w przystępnych cenach i z niedługim okresem oczekiwania. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szybko. Odpowiedzialnie. Rzetelnie.   Oxpress.