I Targi edukacyjne w OXPRESS

I Targi Edukacyjne w Oxpress

11.03.2022 w sali gimnastycznej Oxpress przy Alei Tysiąclecia 48 w Bolesławcu odbyły się pierwsze Targi Edukacyjne dla młodzieży z powiatu bolesławieckiego. Poprowadziła je pani Monika Pluszczewicz wraz z uczniami klasy 1a III Liceum Ogólnokształcącego OXPRESS. Gościliśmy szkoły ponadpodstawowe z Bolesławca (III Publiczne Liceum Ogólnokształcące OXPRESS, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Mechanicznych, Zespół Szkół Handlowych i Usługowych, Zespół Szkół Elektronicznych, II Liceum Ogólnokształcące i I Liceum Ogólnokształcące). Na wydarzenie przybyło prawie 300 uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych z Bolesławca i okolic. Podczas spotkania dowiedzieli się, jaką ofertę edukacyjną przygotowały dla nich szkoły ponadpodstawowe, a także skorzystali z małego poczęstunku. W przyszłym roku zaprosimy również szkoły ponadpodstawowe z Goerlitz, które już wyraziły chęć wzięcia udziału w Targach Edukacyjnych.