NASI UCZNIOWIE W FINALE „zDolnego Ślązaka” !!!

Z wielką dumą i ogromną radością dzielimy się z Wami rewelacyjną wiadomością: dwóch uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej Oxpress znalazło się w gronie finalistów konkursu wojewódzkiego „Zdolny Ślązak” !

Wiktor Kuczyński, uczeń klasy 8B, w styczniu zmierzy się z pozostałymi finalistami w konkursie fizycznym, natomiast Krystian Borysiewicz, uczeń klasy 6C, stanie w szranki z najlepszymi w turnieju historycznym. Obaj chłopcy zdecydowanie pokonali konkurencję na etapie powiatowym, osiągając naprawdę wysokie wyniki!

Naszym chłopcom serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia na ostatnim etapie zmagań i mocno trzymamy kciuki, wierząc, że osiągną oni sukces, będący nagrodą za ich ciężką pracę i żywą pasję do nauki.

Zaś Pani Monice Czarnocie, nauczycielce historii, oraz Panu Sewerynowi Matyjaszczykowi, nauczycielowi fizyki, winszujemy świetnego przygotowania uczniów do konkursów i życzymy, by pod ich pedagogicznymi skrzydłami nasi podopieczni osiągali kolejne spektakularne sukcesy.

Nie zapominamy również o pozostałych uczniach naszej szkoły – finalistach konkursu na etapie powiatowym. Wierzymy,że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej. Jesteśmy pewni,że Wasza praca i zdolności wkrótce przyniosą owoce. Rozpiera nas duma, że mamy tak uzdolnioną młodzież, która godnie reprezentuje naszą szkołę w środowisku lokalnym oraz na szczeblu wojewódzkim. Chapeau bas!