Warsztaty z drukarką 3D w OXPRESS.

Chcemy by nasza szkoła podążała za nowościami, by kształciła osoby zgodnie z nowymi trendami. Dokładamy wszelkich starań by nasi uczniowie kończąc szkołę mieli jak największy zasób wiedzy i byli osobami kreatywnymi,dlatego uruchomiliśmy w naszej szkole „Warsztaty z drukarką 3D ”. Zestaw drukarki został zakupiony do samodzielnego montażu. Zgłosiła się już grupa uczniów, która z wielkim zapałem przystąpiła do montowania drukarki , a nie jest to proste zadanie bo drukarka 3D złożona jest z bardzo wielu skomplikowanych elementów.

Montaż drukarki trwa, uczniowie wykazują się niezwykłą cierpliwością i zdolnościami manualnymi a dodatkowo utrwalają język angielski czytając instrukcję montażu. O efektach ich pracy będziemy na bieżąco informować na stronie naszej szkoły.