Oxpress w Londynie

 

23-go kwietnia prawie 60-ciu uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Oxpress wyruszyło na pełną wrażeń, siedmiodniową wycieczkę do Londynu.

Program wyjazdu jest naprawdę napięty i pełen atrakcji. Najpierw uczestnicy zobaczą White Cliffs przeprawiając się z francuskiego portu w Calais do brytyjskiego Dover.

Po wizycie w Greenwich Royal Observatory i zakupach w kultowym Camden Market uczniowie zaczną swóje pobyty u rodzin angielskich; każdy kolejny dzień będą rozpoczynali już o godzinie 6 rano. Organizatorzy wycieczki (M. Pluszczewicz, A. Kaluzka, W. Tarczyński i D. Tyrakowski) rozplanowali wyjazd tak, żeby wszyscy mogli zakosztować esencji londyńskich atrakcji: jest więc wizyta w Greenwich Royal Observatory, zwiedzanie Tower of London, Westminster Abbey i Shakespeare Globe Theathre, przejażdżka London Eye, zwiedzanie National Galery i Tate Modern, oglądanie eksponatów w British i Science Museum; uczniowie zobaczą także zmianę warty Gwardii Królewskiej w St. Jame’s Park’u i nakarmią wiewiórki w Hyde Park’u. Gimnazjaliści zjedzą też lunch na Trafalgar Square i skosztują potraw z całego świata w Chinatown, a niezapomnianym okaże się z pewnością spacer po Soho i zakupy w Camden Market; to tu uczestnicy wycieczki zobaczą towary ze wszystkich zakątków świata i niesamowity pomnik Amy Winehouse. U Madame Tussaud spotkają się z gwiazdami, w Victoria and Albert Museum zobaczą jedne z najdroższych klejnotów świata – te siedem dni będzie naprawdę intensywnym , pełnym wrażeń czasem… Pełna fotorelacja z wyjazdu ukaże się na stronie internetowej i Facebooku tuż po przyjeżdzie uczniów z Londynu.

M.Pluszczewicz

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *