Wyniki XVIII Ogólnopolskiej olimpiada z języka angielskiego English ACE 2018

Z radością informujemy, iż w marcu br odbyła się w naszej szkole XVIII Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego English ACE 2018 organizowaną przez JERSZ Łowcy Talentów. W konkursie uczestniczyło 5 460 uczniów z 234 szkół . Najwięcej uczestników było w województwie mazowieckim i dolnośląskim. Z województwa dolnośląskiego startowały 22 szkoły i ponad 500 uczniów ! Koordynatorem konkursu ze Szkoły Podstawowej OXPRESS była Pani Dagmara Klonowska, anglistka i wychowawca klasy 5 B. Nasi uczniowie otrzymali bardzo wysokie noty i pokonali wielu konkurentów !

Laureatką olimpiady klas 5 została Amelia Kopeć z klasy 5B, która zajęła 2 miejsce w województwie i 5 miejsce w kraju na 5 460 uczestników !!!

Kolejne wysokie miejsca na szczeblu wojewódzkim zajęli także uczniowie klasy 5B tj. Borys Lech – miejsce 13 , oraz Amelia Rutkowska – miejsce 33.

Z klas IV miejsce najlepszy był Eryk Sikora, który zajął 3 miejsce a Natalia Kędziora i Julia Piaseczna zajęły 5 miejsca. Miejsce 9 zajął Kuba Opała z klasy 4B !!

Z klas VI najwyższe 9 miejsce zajął Tomasz Szargorodzki z klasy 6A a Noah Hugeth z klasy 6b zajął 13 miejsce. Również uczniowie z tej klasy Michał Haftarczyk i Jan Sas moga pochwalić się 18 i 19 miejscem w województwie.

Gratulujemy !!!!