Przedszkole

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

Informujemy, że trwa przyjmowanie podań o przyjęcie dzieci do przedszkola. Dokumenty można odbierać w sekretariacie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego „Oxpress” przy ul. H. i W. Tyrankiewiczów 22 w Bolesławcu.
Nadmieniamy, że nasze Przedszkole czynne jest przez cały rok, również w czasie ferii i wakacji, od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 – 17.00. Podczas pobytu w Przedszkolu dzieci korzystają z zajęć języka angielskiego, zajęć ceramiki i rytmiki, zajęć na basenie („zerówka”) i (dodatkowo płatnego) wyżywienia w postaci dwóch śniadań, dwudaniowego obiadu i podwieczorku.

Przedszkole

Witamy w zaczarowanym świecie radosnych Maluszków: Prywatnym Przedszkolu OXPRESS.

Wiemy, jak ważny w rozwoju każdego dziecka jest wiek przedszkolny, dlatego od początku istnienia Przedszkola Oxpress przyświeca nam jeden cel: stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpiecznie i pewnie, w którym będą mogły bez przeszkód rozwijać swoją kreatywność i poznawać otaczający świat. Od 2009 roku pomagamy najmłodszym odkrywać i rozwijać talenty, zachęcamy do zadawania pytań i samodzielnego szukania odpowiedzi. W naszych podopiecznych widzimy ludzi wyjątkowych i niepowtarzalnych i taką wiarę budujemy w każdym z nich. Rozwijamy ich wrażliwość moralną, wrażliwość na piękno i na drugiego człowieka.

Bardzo ważna jest dla nas również edukacja, dlatego dbamy o jak najlepsze przygotowanie dzieci do szkoły: wykwalifikowana kadra w zabawny, przyjazny sposób uczy dzieci literek i cyferek, języka angielskiego, plastyki, muzyki i rytmiki, dzieci korzystają też z zajęć z logopedą, zajęć ceramicznych i uczęszczają na basen. Biorą aktywny udział w życiu kulturalnym całej instytucji. Chcemy i możemy uczestniczyć w wychowaniu również Twojego Maluszka, zapewniając mu warunki całkowitej akceptacji, szacunku i uprzejmości.

Przedszkole Oxpress wyróżnia się dogodną, bezpieczną lokalizacją i własnym placem zabaw.  Dysponujemy salami zaprojektowanymi z myślą o kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności samoobsługowych wśród przedszkolaków, a duża, pomysłowo zagospodarowana i kolorowa  przestrzeń pozwala dzieciom swobodnie się uczyć, bawić i wypoczywać. Dysponujemy również własną, w pełni wyposażoną i bezpieczną salą gimnastyczną.

Niewątpliwą zaletą zapisania dziecka do Przedszkola Oxpress jest możliwość kontynuowania naszego kierunku rozwoju i edukacji w Prywatnej Szkole Podstawowej i Publicznym Gimnazjum Oxpress.