Witamy w przyjaznym świecie języków obcych: Szkole Języków Obcych OXPRESS.

Od zawsze wierzyliśmy, że znajomość języka angielskiego to narzędzie, które jest w stanie znacznie ułatwić życie współczesnego człowieka: pomóc w zdaniu ważnego egzaminu, przybliżyć do zdobycia wymarzonej pracy czy awansu zawodowego, zdecydować się na zmianę miejsca zamieszkania i pracy, dostania się na wymarzoną uczelnię czy wreszcie wyjazdu za granicę.
Prywatna Szkoła Językowa jest najstarszą częścią całej infrastruktury Oxpress: powstała w 1994 roku i „rozwiązała języki” tysiącom uczniów. Przekraczając próg naszej szkoły kursanci trafiają pod opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry nauczycieli, ponieważ pracują dla nas tylko ludzie z pasją. Posiadamy solidne doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym, a także klientów korporacyjnych, prezesów oraz właścicieli firm, których skutecznie przygotowaliśmy do wystąpień publicznych w kraju i za granicą; przygotowywaliśmy scenariusze ważnych rozmów handlowych, negocjacji, a także swobodnego funkcjonowania w anglojęzycznym środowisku.
Tym, co bez wątpienia wyróżnia Szkołę Językową Oxpress jest to, że zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów i trenerów, a grupy liczą nie więcej niż 9 osób. Zajęcia odbywają się w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, a w ich programie – w zależności od specyfiki – kładziemy nacisk na zagadnienia egzaminacyjne (egzamin szóstoklasisty,  gimnazjalny, matura, zdobycie certyfikatów językowych) lub konwersacje i żywy język wraz z nauką idiomów i języka potocznego, poprawną fonetyką i akcentem. Oprócz nauczania języka angielskiego staramy się w naturalny sposób obcować z kulturą krajów anglojęzycznych, celebrując ich święta i kultywując tradycje.
Mimo, że w szkole panuje zupełnie bezstresowa i przyjazna atmosfera, nasi uczniowie mogą regularnie sprawdzać swoje postępy w nauce języka; piszą testy i większe sprawdziany, a także podchodzą do wieloczęściowych egzaminów semestralnych i końcoworocznych, zdobywając kolejne certyfikaty.
Chcesz się przekonać, jak wygląda przyjemna i efektywna nauka języka obcego? Przyjdż do nas!