Liceum Oxpress – jedyne takie na Dolnym Śląsku

Oto my. Szkoła zupełnie inna, niż mógłbyś przypuszczać. To nie jest oferta dla Twoich Rodziców czy przyjaciół, tylko BEZPOŚREDNIO dla Ciebie. To Ty wybierasz swoją przyszłość i to Ty możesz stać się za chwilę częścią naszej społeczności. Jeśli jesteś gotowy na pracę nad sobą, na zdobywanie wiedzy i jeśli chcesz postawić na możliwość rozwoju w przyszłości – to jest ten moment.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Liceum Oxpress to przede wszystkim nacisk na naukę języka: we wszystkich klasach rozszerzamy (obowiązkowo) język angielski. Nie oznacza to jednak, że przychodząc do nas musisz się nim biegle posługiwać: otworzymy dwie klasy różnicując je pod względem znajomości angielskiego. Klasa A1 zacznie naukę od podstaw, klasa B1 rozpocznie od poziomu A2 / B1. ***
Dodatkowo klasy będą podzielone na grupy tak, żebyś mógł spokojnie, w swoim tempie, przyswajać wiedzę. Dodatkowe języki to niemiecki i hiszpański – do wyboru.
Co ważne, to Ty decydujesz o innych rozszerzeniach. Możesz wybrać 2, 3 lub 4 przedmioty z następującej puli: historia, język polski, matematyka, fizyka, chemia, geografia lub biologia. Warto dodać, że swoje rozszerzenie możesz zmienić w trakcie nauki.
Oxpress to również fantastyczne zajęcia sportowe: dysponujemy najnowocześniejszą, wyposażoną w nowy sprzęt, szatnie i prysznice halą sportowo – rekreacyjną, zatrudniamy najlepszych trenerów i… mamy godzinę basenu w gratisie (dla chętnych).
Dodatkowe atuty Oxpress to wspaniała atmosfera, monitorowany i bezpieczny budynek w centrum miasta, mini kuchnia i czytelnia dla Uczniów, Chillout Room z bilardem, piłkarzykami, 70-cio calowym telewizorem i dostępem do Internetu, sofami. Wyjazdy, wycieczki, nocowania, weekendowe spotkania w szkole. Liceum Oxpress jest BEZPŁATNE.

Wahasz się? Przyjdź, zobacz, umów się na wstępną rozmowę. Powiedz, czego oczekujesz, jakie są Twoje pasje, hobby, marzenia. Pomożemy Ci je rozwinąć i spełnić. Jesteśmy dla Ciebie!/p

 


Kontakt: 732 50 55 (sekretariat), 697 663 179 (p. Monika)
Godziny otwarcia: codziennie od 8.00 do 16.00, w piątek: nieczynne
Co zabrać na rozmowę: świadectwo ukończenia klasy 7, swoje prace (jeśli malujesz), nagrania (jeśli śpiewasz), wiersze czy opowiadania (jeśli piszesz); weź ze sobą to, czym chcesz się z nami podzielić i pochwalić 😊

Czekamy!

 

*** przychodząc na spotkanie rekrutacyjne uczeń sam deklaruje, w jakim stopniu posługuje się językiem angielskim; jeśli poda, że chciałby iść do klasy B1(zakładany poziom początkowy to A2/ B1) pisze test weryfikujący.

 

 

 

Pliki do pobrania: