Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu”

Robert Fulghum

      Witajcie w Kreatywnym Przedszkolu Oxpress. Naszą misją jest stworzenie dzieciom jak najlepszych warunków do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju. Wiemy, jak bardzo ważne jest to, aby dziecko już w pierwszych latach swojej edukacji uwierzyło we własny potencjał, który podczas odkrywania świata pozwoli odkryć też samego siebie. Robimy wszystko aby tworzenie dawało naszym dzieciom radość, aby nauczyły się kreatywnie myśleć oraz działać by w przyszłości nie bały się sięgać po marzenia, by z uśmiechem i odwagą podejmowały coraz trudniejsze wyzwania. W swojej pracy kierujemy się słowami Janusza Korczaka „ Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

      Od 2009 roku pomagamy najmłodszym odkrywać i rozwijać talenty, zachęcamy do zadawania pytań i samodzielnego szukania odpowiedzi. W naszych podopiecznych widzimy ludzi wyjątkowych
i niepowtarzalnych i taką wiarę budujemy w każdym z nich. Rozwijamy ich wrażliwość moralną, wrażliwość na piękno i na drugiego człowieka.

      Bardzo ważna jest dla nas również edukacja, dlatego dbamy o jak najlepsze przygotowanie dzieci do szkoły: wykwalifikowana kadra w zabawny, przyjazny sposób przygotowuje naszych przedszkolaków
do podjęcia nauki w szkole.


    

  Przedszkole Oxpress wyróżnia się dogodną, bezpieczną lokalizacją i własnym placem zabaw. Dysponujemy salami zaprojektowanymi z myślą o kształtowaniu i rozwijaniu kreatywności wśród przedszkolaków, a duża, pomysłowo zagospodarowana i kolorowa przestrzeń pozwala dzieciom swobodnie się uczyć, bawić i wypoczywać.

Zapraszamy do dołączenia do naszej Kreatywnej Drużyny

Pliki do pobrania: