Liceum Oxpress – jedyne takie na Dolnym Śląsku

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Liceum Oxpress to przede wszystkim nacisk na naukę języka: we wszystkich klasach rozszerzamy (obowiązkowo) język angielski. Nie oznacza to jednak, że przychodząc do nas musisz się nim biegle posługiwać: otworzymy dwie klasy różnicując je pod względem znajomości angielskiego. Klasa A1 zacznie naukę od podstaw, klasa B1 rozpocznie od poziomu A2 / B1. ***
Dodatkowo klasy będą podzielone na grupy tak, żebyś mógł spokojnie, w swoim tempie, przyswajać wiedzę. Dodatkowe języki to niemiecki i hiszpański – do wyboru.
Co ważne, to Ty decydujesz o innych rozszerzeniach. Możesz wybrać 2, 3 lub 4 przedmioty z następującej puli: historia, język polski, matematyka, fizyka, chemia, geografia lub biologia. Warto dodać, że swoje rozszerzenie możesz zmienić w trakcie nauki.
Oxpress to również fantastyczne zajęcia sportowe: dysponujemy najnowocześniejszą, wyposażoną w nowy sprzęt, szatnie i prysznice halą sportowo – rekreacyjną, zatrudniamy najlepszych trenerów i… mamy godzinę basenu w gratisie (dla chętnych).
Dodatkowe atuty Oxpress to wspaniała atmosfera, monitorowany i bezpieczny budynek w centrum miasta, mini kuchnia i czytelnia dla Uczniów, Chillout Room z bilardem, piłkarzykami, 70-cio calowym telewizorem i dostępem do Internetu, sofami. Wyjazdy, wycieczki, nocowania, weekendowe spotkania w szkole. Liceum Oxpress jest BEZPŁATNE.