Złoto Oxpressu w Wojewódzkich Finałach Pływackich

Wczoraj, 28- go lutego we Wrocławiu odbyły się Finały Województwa dolnośląskiego w pływaniu indywidualnym i drużynowym.

W imprezie wzięli udział najlepsi zawodnicy i szesnaście najsilniejszych drużyn, w tym z klubów wrocławskich, głogowskich, jeleniogórskich czy dzierżoniowskich. Powiat bolesławiecki reprezentowali uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Oxpress.

Efektem sportowej rywalizacji jest złoty medal Wiktora Karczewskiego w stylu dowolnym, srebro Kacpra Gzubickiego w klasyku i wreszcie brązowy krążek Jana Tesarowicza w stylu dowolnym.

To wielki, naprawdę wielki sukces naszych chłopaków, jestem pod ogromnym wrażeniem ich wytężonej pracy i woli walki, nie mówiąc już o umiejętnościach! – powiedziała Iwona Szeklińska, która – obok Marka Marcinkiewicza i Łukasza Medyńskiego – zajmuje się dbaniem o kondycję młodych Zawodników podczas zajęć wychowania fizycznego na pływalni.

Drużynowo chłopcy otarli się o podium, zajmując ostatecznie czwartą lokatę w generalnej klasyfikacji. Wszystkim zawodnikom i trenerom bardzo, bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!