Oxpress wydłużył Halloween!

 

Oxpress wydłużył Halloween!

W szkole podstawowej i liceum Oxpress popularne zachodnie święto wydłużono do ubiegłego piątku.

Obchody Halloween, będące już stałą tradycją szkoły, rozpoczęła szkoła podstawowa. Przed budynkiem przy al. Tysiąclecia uczniowie wystawili swoje wykonane z dyni prace, a w środku odbył się duży kiermasz ciast. Oprócz tego część uczniów w dniu Halloween przyszła na lekcje w oryginalnych przebraniach, a samorząd uczniowski pod kierunkiem Karoliny Pabisz zorganizował konkurs na najciekawszy strój, rozstrzygnięty na sali gimnastycznej.

Obchody Halloween, będące już stałą tradycją szkoły, rozpoczęła szkoła podstawowa. Przed budynkiem przy al. Tysiąclecia uczniowie wystawili swoje wykonane z dyni prace, a w środku odbył się duży kiermasz ciast. Oprócz tego część uczniów w dniu Halloween przyszła na lekcje w oryginalnych przebraniach, a samorząd uczniowski pod kierunkiem Karoliny Pabisz zorganizował konkurs na najciekawszy strój, rozstrzygnięty na sali gimnastycznej.

W liceum świętowanie przesunięto na piątek 3 listopada. Klasa 1ab przygotowała z tej okazji Bal Halloweenowy, podczas którego odbył się także charytatywny kiermasz ciast, z którego cały dochód zostanie przekazany na organizację Bolesławieckie Koty. Przygotowanie sali na wieczorny bal wsparli także nauczyciele, Samorząd Uczniowski i klasa 1c, która przygotowała w swojej sali ściankę fotograficzną.

 

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *